Миколаївські футболісти у Туреччині обіграли команду з Нігерії

4. March 2020 Daria Kozachuk

Нещодавно МФК “Миколаїв” вирушив на спортивні збори до Туреччини. Перед початком весняного етапу чемпіонату, клуб корабелів зазнав практично повної перебудови. Команда змінила більшу частину футболістів на новачків та поїхала на збори, щоб відпрацювати техніку та комунікацію між гравцями. Далі на imykolayivchanyn.

Політика головного тренера корабелів Іллі Близнюка, по залученню молодих гравців з команди “Миколаїв-2” та інших клубів, вже дає свої результати. У Туреччині МФК “Миколаїв” вже провів три переможних спарингових матчі, останній з командою із Нігерії.

Це футбольне протистояння корабели виграли завдяки двом швидким голам. Перший м’яч опинився у воротах суперника вже на другій хвилині матчу. Успішна контратака додала наснаги команді, тож футболісти вирішили не тягнути та забили другий гол на 6-й хвилині поєдинку. Далі гострих моментів практично не було. Корабели хоч і нав’язали свою манеру гри та змусили нігерійців захищатися, та не змогли реалізувати з десяток гарних гольових моментів. Та це був далеко не кінець. Вже на останніх хвилинах матчу захисник Владислав Росляков допустив грубу помилку та МФК поплатився за неї голом у власні ворота.

Футбольний поєдинок завершився з рахунком 2:1 на користь корабелів. Авторами переможно забитих м’ячів стали нападаючий Владислав Войцеховський та захисник Богдан Кушниренко.

Нагадаємо, що кількома днями раніше ФК “Миколаїв” буквально розгромив супротивника із Киргизстану. Матч завершився з рахунком 5:0 на нашу користь та ознаменувався гарними швидкостями футболістів.  Ще раніше корабели виграли у команди з Данії. Матч з “Холстенбро” завершився з рахунком 4:2. Так само, як і з Нігерією, миколаївці з перших хвилин показали силу на полі та лише в першому таймі забили у ворота суперника три м’ячі. Ще один гол забили на 80-тій хвилині.