Золота «сімка»: яким спортом зайнятися в Миколаєві

Боги Олімпу: десять олімпійських чемпіонів з Миколаєва

Спортивні таланти? Так, це до миколаївців! Олімпійські чемпіони, майстри...

Ром — це один з найбільш неоднозначних алкогольних напоїв....

Микола Хаджиогло: багаторічна дружба з боксом

Миколаївські боксери прославляли та прославляють рідне місто на різноманітних...

Share

Миколаївські спортсмени продовжують показувати високі результати та завойовувати нагороди на престижних змаганнях. Цього разу легкоатлети представляли область на відкритому Кубку Львова. Змагання відбувалися цими вихідними на оновленому стадіоні СКІФ. Двоє миколаївців зуміли отримати “золоту” та “бронзову” медалі, пише imykolayivchanyn.com.

На дистанції у 150 метрів перше місце посів миколаївський легкоатлет Олександр Соколов. В свою чергу Юрій Грицак прийшов третім на дистанції у 2000 метрів з перешкодами та завоював “бронзу”. Загалом за Кубок Львова приїхало змагатися більше 120 спортсменів з різних куточків України. Вони виступали на чотирьох дистанціях: 150 та 600 метрів, одна миля  та 2000 метрів з перешкодами. Організував змагання спортивний клуб “Легіон”.

Миколаївський спринтер та майстер спорту Олександр Соколов в черговий раз доказав, що є гідним супротивником, адже цього року він завоював не одну нагороду, а ще й встановив рекорд Миколаївської області. На всеукраїнських змаганнях “Різдвяні старти” дистанцію у 60 метрів Соколов подолав всього за 6,67 секунд. Його тренером є Іван Гриник.

1

Варто зауважити, що Юрій Грицак не просто легкоатлет, а ще й  майстер спорту і тренер СДЮСШОР. Таким чином він не лише завоював престижну нагороду, а й в черговий раз доказав, що тренер повинен бути прикладом для наслідування серед своїх вихованців. Тепер діти бачитимуть, якщо Юрій Грицак може здобути перемогу на складній дистанції, то і вони гідні перемоги.і повинні невпинно тренуватися. За свою спортивну кар’єру Грицак завоював чимало перемог. У 2017 році він виграв Південний напівмарафон. Приймав участь та входив у п’ятірку та десятку найкращих спортсменів на Чемпіонаті України з бігу по шосе на 20 кілометрів, по гірському бігу, кросу, Львівській Десятці та ще багатьох інших.